Зразки документів
  Зразок Заяви на повернення товару

   

   

   

  Директору магазина: ___________________

  адреса магазину: ______________________

  від ___________________________________

  що мешкає за адресою: ________________

  тел. __________________   

   

   

  Заява на повернення товару

   

  «____»_______ 2016 року я придбав наступний товар у Вашому магазині: _____________ в кількості ___ одиниць, вартістю _____________________ грн., що підтверджується копією фіскального чека, виданий мені при покупці. Покупка товару в магазині була зроблена в присутності свідка __________________.

  Після більш детального огляду товару у себе вдома, я зрозумів, що придбаний Товар не задовольняє мене розміром та кольором (не підходить до обстановки в квартирі), і не може бути використаний за призначенням.

  Товар мною не використовувався, збережено його товарний вигляд і споживчі властивості, упаковка, маркування та технічна документація, а також розрахунковий документ, виданий разом із проданим товаром.

  Товар не входить до Переліку товарів, що не підлягають обміну (поверненню) затвердженим Постанови Кабінету Міністрів № 172 від «19» березня 1994р.

  Тому, відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від «12» травня 1991р., я звертаюсь до Вас з проханням:

  1. Обміняти товар на товар аналогічної якості, але з меншими розмірами та іншого кольору.

  2. За умови, якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, то розірвати усний договір купівлі-продажу та одержати назад грошові кошти у розмірі ______________ грн., що дорівнює вартості повернутого Товару.

  У разі відмови з Вашого боку у позитивному вирішенні мого звернення стосовно Товару, я буду вимушений звернутися до суду або до Державної інспекції з питань захисту прав споживачів. Письмову відповідь протягом 10 календарних днів з моменту отримання моєї заяви прошу надати мені на адресу: ___________________________.

   

  Додатки: 

  1. Копія фіскального чеку.

  2. Копія технічного паспорту

  3.  Копія гарантійного талону.

  4.  Фотографії придбаного товару  з маркуванням та упаковкою.

   

   

   

  «____» _____________ 2016р.                                                                            ___________________

                                                                                                                                          (прізвище, підпис)