Зразки документів
  Зразок Заяви про відкриття виконавчого провадження

   

   

  Вих. № ______

  від  «____» ______________2016р.

   

   

  Начальнику відділу державної

  виконавчої служби ____________________

  районного управління юстиції у м. __________

  Місцезнаходження: _________ м. ___________,

  вул. __________________, буд. ________


   

  ЗАЯВА

  про відкриття виконавчого провадження

   

   

               Керуючись ст. 17, 19-20 Закону України «Про виконавче провадження» Товариство з обмеженою відповідальністю «__________________» (код ЄДРПОУ _____________) пред'являє виконавчі документи до виконання та просить Вас відкрити виконавче провадження і виконати наказ Господарського суду __________________ від ________2016р. по справі № _______ про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «________________________» (______, м. ___________, вул. ____________________, ____, код ЄДРПОУ _____________) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «_____________________» (_______, м. _____________, вул. ______________, буд. ______, код ЄДРПОУ ____________, п/р ________________________ в АТ «_________________» МФО __________) заборгованості в розмірі  ________ грн. (_________________________ грн. 00 коп.) та витрат на сплату судового збору в розмірі ______ грн. (____________ грн. 00 коп.)   

              Згідно з ч. 3 ст. 19 Закону України «Про виконавче провадження» прошу Вас постановою про відкриття виконавчого провадження накласти арешт на майно боржника та оголосити заборону на його відчуження; одночасно з винесенням такої постанови провести  опис  і арешт майна боржника.

  На підставі вищезазначеного, керуючись Законом України «Про виконавче провадження», прошу прийняти до розгляду заяву, відкрити провадження за наказом Господарського суду__________________ від ________2016р. по справі № ___________ та провести відповідні виконавчі дії по його виконанню.

               У разі ускладнень при поштовій відправці документів виконавчого провадження прошу висилати їх факсом на номер __________ та на електронну пошту _______________.

   

              Додаток:

  1. 1.      Оригінал Наказу Господарського суду __________________ від ______________2016р по справі № __________

   

   

  Директор 

  ТОВ «________________________»