Зразки документів
  Зразок Заяви щодо видачі висновку на продовження строків розрахунків за зовнішньоекономічними операціями

   


  №______ от ________2016р.

   

  Міністерство економічного

  розвитку і торгівлі України

  01008, Україна, м. Київ,

  вулиця М. Грушевського 12/2

   

  Товариства з обмеженою відповідальністю

  « ___________________________»

  Адреса: __________________

  Код ЄДРПОУ ______________

  тел. (____) ____________, факс (_____) ________

   

  «Стосовно видачі Висновку щодо продовження строків

   розрахунків за зовнішньоекономічними операціями»

   

   

  Товариство з обмеженою відповідальністю «_______________________________» (код ЄДРПОУ ______________) керуючись  Порядком продовження строків розрахунків за зовнішньоекономічними операціями, затверджений постановою КМУ від 29.12.2007р. № 1409, а також Положенням про порядок видачі висновків щодо продовження строків розрахунків за зовнішньоекономічними операціями, затверджене наказом Мінекономіки України від 18.01.2008 р. № 15, звертається до Вас з проханням розглянути наше звернення і підтверджуючи документи стосовно видачі нашому товариству Висновку щодо продовження строків розрахунків за зовнішньоекономічними операціями з огляду на наступне: 

  ТОВ «______________________» є виробничим підприємством, яке провадить зовнішньоекономічну діяльність та здійснює експорт продукції власного виробництва.

   Так, за результатами міжнародного тендера ТОВ «__________________» отримало право здійснювати поставки своєї продукції в Європейський союз, між нашим товариством та ___________________ (Чехія) укладений Контракт № ______ від _______________р. згідно умов якого ТОВ «____________________» зобов’язується поставляти нерезиденту продукцію власного виробництва в асортименті згідно Специфікацій до Контракту, які є невід’ємною частиною Контракту, а компанія ___________________ (Чехія)  зобов’язується сплачувати вартість отриманого Товару по Контракту на умовах передбачених тендером на здійснення поставки Товару, а саме:

  - 100% (сто відсотків) вартості кожної партії Товару, погодженої та затвердженої Сторонами Контракту в Специфікації до Контракту сплачуються Покупцем протягом 120 (ста двадцяти) календарних днів від дати оформлення декларації на експорт;

  На дату подання звернення ТОВ «______________» здійснило поставку продукції на адресу _______________ (Чехія) по Контракту № ____ від _____________р. згідно Специфікацій № ___ до Контракту на загальну суму _________________ Євро (___________________________ Євро), що підтверджується копіями відповідних вантажних митних декларацій за Формою МД-2 (у додатку до листа).

  В наш час мати можливість експортувати продукцію українського виробництва в держави Європейського союзу і отримували валютні надходження дуже важливо для нашого товариства. Для того, щоб перемогти в тендері та отримати замовлення на експорт продукції ТОВ «__________________» прийняло умови тендерної поставки. Але строк здійснення оплат за поставлений Товар по Контракту № ____ від _______________р. перевищує граничний термін розрахунків за зовнішньоекономічними операціями встановлених Законом України "Про  порядок  здійснення  розрахунків в іноземній валюті" № 185/94-ВР від 23.09.1994р.

  У зв’язку із вищевикладеним, просимо Вас надати висновок щодо продовження строків розрахунків за зовнішньоекономічною тендерною операцією:

  Найменування резидента: Товариство з обмеженою відповідальністю «_____________»

  код за ЄДРПОУ: _____________

  банківські реквізити резидента: ___________________

  найменування нерезидента: _______________________

  місцезнаходження нерезидента: ___________________

  банківські реквізити нерезидента: _________________

  Угода:  ______________________

  Строки розрахунків за операцією: оплата партії Товару протягом 120 (ста двадцяти) календарних днів від дати оформлення декларації на експорт.

   

  Додатки:

  1. Копія Контракту № ________ від ___________р,

  2. Копії Специфікацій № ______ до Контракту № ________ від ___________р.

  3. Копія вантажної митної декларацій (Форма МД-2)

  4. Копія листа _______________ (Чехія) від ______________р. щодо участі в тендерній

  6. Копія листа комерційна пропозиція  ТОВ «____________».

  7. Копія листа комерційна пропозиція  ТОВ «_____________».

  8. Копія листа ________________ (Чехія) від ______. щодо результату тендеру.

  9. Копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо ТОВ «____________»

   

  З повагою,

  Директор

  ТОВ «_______________»                                                                                                                      ___________________