Зразки документів
  Зразок Клопотання про проведення судового засідання у режимі відеоконференції

   


   

   

   

   

   

   

  Господарський суд ____________

  Місцезнаходження: _____, м._______, вул.____________, буд. ___

   

   

   

   

  Позивач: 

  Товариство з обмеженою відповідальністю

  «__________________________________»

  Юр.адреса: _____ м. ___________

   вул. ____________, буд. _______

  Код ЄДРПОУ __________

  п/р №  ____________________ в АТ «______»

  МФО ___________

  ІПН ____________

  тел. ____________, факс _____________

   

   

   

   

  Відповідач: 

   

  Товариство з обмеженою відповідальністю

  «__________________________________»

  Юр.адреса: _____ м. ___________

   вул. ____________, буд. _______

  Код ЄДРПОУ __________

  п/р №  ____________________ в АТ «______»

  МФО ___________

  ІПН ____________

  тел. ____________, факс _____________

   

   

  Суддя: _____________

  Справа №: _____________ 

   

   

  КЛОПОТАННЯ

   про проведення судового засідання у режимі відеоконференції

   

              У провадженні господарського суду ____________ знаходиться справа № ____ за позовом Товариства з обмеженню відповідальністю «_________________» (Позивач) до Товариства з обмеженню відповідальністю «_________________» (надалі - Відповідач) про стягнення ___________________ грн. (__________________ гривень 00 коп.).

              Ухвалою господарського суду _____________ від ______________р. було призначено засідання у справі на «___» ___________ 2018р. о _____ годині.

  Норма статті 42 Господарського процесуального кодексу України гарантує Позивачеві право брати участь у господарському засіданні, подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду

  Позивач знаходиться та здійснює свою діяльність за адресою м. _________, вул. ______________, буд. ___, що підтверджується відомостями Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Розгляд справи відбувається за місцезнаходженням Відповідача у м. _____________. Таким чином, Позивач має направити свого представника до міста ________________. Відстань між __________ та ____________ складає ______ км.

  Прошу суд взяти до уваги,  що залізничні потяги забезпечують сполучення за напрямком м. _____________ – м. ____________ по непарних числах, що змушує представника Позивача витратити додатковий день на проїзд та забезпечити себе житлом.

  Участь представника у засіданні ускладнюється також і тим, що засідання призначено на ранковий час, що також не дає можливості прибути до м. ____________ у день засідання іншим транспортом.

  У зв’язку із значною відстанню, часом та витратами на дорогу, з урахуванням того, що реалізація Позивачем його процесуальних прав щодо участі у господарському засіданні може бути ускладнено, прошу Суд схвалити участь представника Позивача у судовому засіданні, призначеному на «___» ________ 2018р. о _______ у режимі відеоконференції.

  Відповідно до ст. 197 Господарського процесуального кодексу України  Учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов’язковою

  Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п’ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

  Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. 

  Керуючись ст. ст. 42, 197 Господарського процесуального кодексу України, -

  ПРОШУ:

   

  1. 1. Постановити ухвалу про участь Позивача - ТОВ «_______________» (ідентифікаційний код _____________) у судовому засіданні у справі № ____________, яке призначене на «___» __________ 2018р. о __________  у режимі відеоконференції.
  2. 2. Доручити забезпечення проведення відеоконференції Господарському суду ________________ області (місцезнаходження: _____, м._______, вул.____________, буд. ___).

   

   

  Директор

  ТОВ «_______________________»